HABERLER VE ETKİNLİKLER
2016-2017 Akademik Yılı Erasmus+ Öğrenim Faaliyeti Öğrenci Yerleştirme Listesi Hakkında-04.04.2016

2016-2017 Akademik Yılı Erasmus+ Öğrenim Hareketliliği Hak Kazanmış Değerli Öğrencilerimizin Dikkatine!

 

 

2016-2017 Akademik Yılı Erasmus+ Öğrenim Hareketliliği Hak Kazanmış Öğrencilerimizin Üniversite Yerleşim Listesini Görüntülemek İçin TIKLAYINIZ

 

İlan sonrasında öğrencilerimizden gideceği dönem, üniversite ve ülke ile ilgili değişiklik yapmak isteyenler ve haklarından feragatta bulunacaklar 15 Temmuz 2016 tarihine kadar dilekçe ile AB Ofisine başvurabilirler. Dilekçeler hazırlanırken aşağıda yer alan örnek dilekçelerden yararlanabilirsiniz. Hazırlayacağınız dilekçelerde yapılacak değişikliklerin ilk önce Bölüm Erasmus+ Koordinatörleri tarafından uygun olduğuna dair imzalarının-onaylarının alınması gerekmektedir. 15 Temmuz 2016 tarihinden sonra dilekçe verenler için ise bir sonraki sene başvurmaları halinde puan kesintisinde bulunulacaktır.

 

Yerleştirilen öğrencilerimizin yerleştirildikleri üniversiteleri bilgilendirme maksatlı “Nomination” belgeleri ilgili üniversitelere bölüm koordinatörleri tarafından gönderilecektir. Konu hakkında bölüm Erasmus+ Koordinatörleriniz ile iletişimde olunuz.Ayrıca öğrencilerimizin yerleştirilmiş oldukları üniversitelerin başvuru koşulları ve başvuru son tarihi ile ilgili bilgilenmek için karşı kurumun irtibat kişileri ile iletişim halinde olmaları kendi sorumluluklarıdır. 

 

NOT: Üniversitemize ayrılacak olan hibe miktarının Ulusal Ajans tarafından Haziran ayı içerisinde açıklanacağı düşünülerek AB Ofisi'ne dilekçe teslimi son tarihi için 15 Temmuz 2016 tarihi verilmiştir. Hibelerin açıklanma tarihinde yaşanabilecek olası bir gecikme halinde, dilekçe teslimi için son tarih güncellenecek olup konu hakkında web sayfamızda duyuru yapılacaktır.

 

Erasmus+ hareketliliğin'den vazgeçme dilekçe örneği

Erasmus+ hareketliliği üniversite ve-veya dönem değişikliği dilekçe örneği

 

Bilgilerinize sunarız.

YTÜ AB Ofisi