HABERLER VE ETKİNLİKLER
16.12.2018 Erasmus+ İngilizce Yeterlik Sınav Sonuçları Hk.

Değerli Öğrencilerimiz,

 

2019-2020 Akademik Yılı Erasmus+ Öğrenci Hareketliliği (Öğrenim ve Staj Faaliyeti) için 16 Aralık 2018’de düzenlenmiş olan Erasmus İngilizce Yeterlik Sınavı Sonuçları ekte açıklanmıştır.

 

Sınav sonucunuzla alakalı maddi bir hata olduğunu düşünüyorsanız ekte bulunan itiraz formunu doldurup 21 Aralık 2018 günü 16:30’a kadar erasmus@yildiz.edu.tr adresine göndermeniz gerekmektedir. Zamanında yapılmayan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

 

Her iki faaliyet için de yabancı dil sınavından alınması gereken minimum puan 50’dir ve başvuru sırasında belirtilmiş olan muadil bir sınavdan alınmış notun buna karşılık gelmesi gerekmektedir. Kurallar gereği yabancı dil sınav sonucu minimum 50 olmayan öğrenciler faaliyetten yararlanamaz.

  

Minimum Yabancı Dil ve AGNO şartını sağlamış öğrenciler için AGNO’nun %50 si ve Yabancı Dil sonucunun %50’si alınarak Erasmus Başarı Puanı oluşturulacaktır. 

 

Not: Erasmus+ sürecini daha sağlıklı yönetebilmemiz için yukarıda yer alan açıklamaları lütfen dikkatlice okuyunuz. Sorularınızı ofisimize yöneltmeden önce lütfen Süreç Takvimlerini ve Sık Sorulan Soruları okuyunuz. 

 

 

Başarılar dileriz.

 

Erasmus+ Program Birimi

 

 

 

Sınav Sonuçları

 

İtiraz Formu