HABERLER VE ETKİNLİKLER
21.12.2019 Erasmus+ İngilizce Yeterlilik Sınav Sonuçları Hk.

Değerli Öğrencilerimiz,

 

2020-2021 Akademik Yılı Erasmus+ Öğrenci Hareketliliği (Öğrenim ve Staj Faaliyeti) için 21 Aralık 2019’da düzenlenmiş olan Erasmus İngilizce Yeterlilik Sınav Sonuçları ekte açıklanmıştır. 

 

Sınav sonucunuzla alakalı maddi bir hata (sınav sonuçları optik okuyucu tarafından değerlendirilmiştir. Sınav puanına yapılan itirazlar kabul edilmeyecektir.) olduğunu düşünüyorsanız ekte bulunan itiraz formunu doldurup 27 Aralık 2019 Cuma günü 16:30’a kadar erasmus@yildiz.edu.tr adresine göndermeniz gerekmektedir. Zamanında yapılmayan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

 

Her iki faaliyet için de yabancı dil sınavından alınması gereken minimum puan 50’dir ve başvuru sırasında belirtilmiş olan muadil bir sınavdan alınmış notun buna karşılık gelmesi gerekmektedir. Kurallar gereği yabancı dil sınav sonucu minimum 50 olmayan öğrenciler faaliyetten yararlanamaz.

  

Minimum Yabancı Dil ve AGNO şartını sağlamış öğrenciler için AGNO’nun %50 si ve Yabancı Dil sonucunun %50’si alınarak Erasmus Başarı Puanı oluşturulacaktır. 

  

Başarılar dileriz.

 

Erasmus+ Program Birimi

 

 

 

Sınav Sonuçları

 

İtiraz Formu