Hak Kazanan Listesi

 

Sayın Yararlanıcı,

Erasmus+ International Credit Mobility kapsamında  başvurunuz ve tercihleriniz değerlendirilmiş olup aşağıdaki linkte belirtildiği üzere yerleştirme işlemi tamamlanmıştır. Bundan sonraki süreçte yerleştirildiğiniz okul ile yapılan İkili anlaşma üzerinde belirtilen ilgili kişilerle görüşerek başvuru, faaliyet tarihi ve içeriği, konaklama vb. ihtiyaç duyabileceğiniz konularda bilgi edininiz.

Aynı zamanda vize, pasaport ve kurumumuzdaki izin ve görevlendirme prosedürlerini takip ediniz.  Erasmus+ Program Birimi web sayfasını inceleyerek hazırlamanız gereken belgeleri gitmeden önce süreç rehberinde belirtilen şekilde Erasmus+ Program Birimine teslim ediniz. 

                 Süreç Rehberi                       

 

Değerli Akademik ve İdari Personellerimiz,

 

2018-2019 akademik yılı bahar dönemi Erasmus+ Personel Hareketliliği başvurularımız tamamlanmıştır.
07 Kasım 2018 tarihinde ilan etmeyi planladığımız Başvuru Aday Listesini evrak beyanındaki eksiklikler sebebiyle belirtilen tarihte ilan edilememiştir.

 

Evrak beyanında eksiği bulunan personellerin 14 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 16:30’a kadar www.ytuerasmus.yildiz.edu.tr başvuru sayfamıza giriş yaparak ilgili alana belgelerini eklemeleri gerekmektedir. Bknz: Başvuru sistemi sistemi ekran resmi Belirtilen tarihe kadar eksiklerin tamamlanamaması halinde ilgili puan türünde puanınız sıfır olarak hesaplanacaktır.

 

Bu erteleme sonrasında listenin yeniden ilan edilme tarihi 16 Kasım 2018 Cuma günü olarak planlanmaktadır.

 

Karşılaşılan bazı sorunlar; Dil puanının 70 beyan edilip kanıtlayıcı belge olmaması, YL-DR mezuniyeti beyan edilip kanıtlayıcı belge yüklenmemesi gibi.

 

Önemli notlar:

 

1) Arş.Gör. , Arş.Gör.Dr. , Öğr. Gör. , Öğr.Gör.Dr. kadrosunda olan ve Eğitim Alma Hareketliliklerine başvuran adayların üzerlerinde ders yükü olup olmadığını belirten yazıları ilgili birim/fakültesinden temin edip sisteme yüklemeleri gerekmektedir.

 

2) Öğrenim durum beyanınız için diploma yerine e-devlet üzerinden oluşturacağınız belgeyi kullanabilirsiniz. (Unvanı Dr. olan personelin mezuniyet belgesi yüklemesi zorunlu değildir.)

 

3) Aşağıda ilan edilen liste kişilerin beyanlarına dayalı olarak hazırlanmıştır. Belirtilen puanlar kesinleşmiş değildir.

 

4) Sistemde başvurusu online kayıtlı durumunda olan ve/veya KA-107 hareketliliği başvuru aşamasında tercih yapmamış olan personeller başvurularını tamamlayamamışlardır.

 

5) YTÜ hizmet yılı puanı Personel Daire Başkanlığı aracılığı ile tarafımızca değerlendirilecektir.

 

6) Puanında maddi hata olduğunu düşünen personellerinde 14 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 16:30’a kadar

 

KA-107 Hareketliliği icm@yildiz.edu.tr için e-posta adreslerine detaylı bir mail göndermeleri gerekmektedir.

 

 

2018-2019 Akademik Yılı Erasmus+ Programı KA-103 Harekerliliği Personel Ön Başvuru Listesi

 

2018-2019 Akademik Yılı Erasmus+ Programı KA-107 Harekerliliği Personel Ön Başvuru Listesi

 

Başvuru değerlendirme kriterleri

 

 

 

 

 

 

Başvuru sistemi belge yükleme alanı: